Pierakstīties uz konsultāciju

Sergejs Šapovalovs
ķirurgs, proktologs
 • Latvijas Ķirurgu Asociācija biedrs;
 • Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas ķirurgs;
 • Rīgas Stradiņa universitātes pasniedzējs;
 • TV24 raidījuma "Starp mums, dakteriem" vadītājs.

Sniedz, veic diagnostikas manipulācijas, kā arī tūlītējas konsultācijas dažādu taisnās zarnas slimību gadījumos, kā: hemoroīdi, anālās plaisas un plīsumi, polipi, hroniski aizcietējumi, fēču un gāzes nesaturēšana, citas audu taisnās zarnas un apkārtējo slimības.
 
Svetlana Koņuhova
otolaringologs
 • Latvijas Otolaringologu Asociācijas biedre.

Nodrošina ausu, kakla un deguna slimību diagnostiku, ārstēšanu pieaugušajiem un bērniem, izmantojot dažādas metodes – gan medikamentozās, gan ķirurģiskās. Veic šādu slimību diagnostiku un ārstēšanu: akūts / hronisks rinīts (iesnas), akūts / hronisks sinusīts (deguna blakusdobumu iekaisums), tonsillīts (mandeļu iekaisums), dzirdes traucējumi, ārējās, vidusauss un iekšējās auss slimības, krākšana, deguna dobuma un blakusdobumu slimības u.c.
 
Viktorija Grebņeva
ģimenes ārsts, kardiologs-rezidents
Dr. Viktorija Grebņeva ir sertificēts ģimenes ārsts (visparējās prakses ārsts), kardioloģijas rezidents ar plašu pieredzi kardioloģijā, ko viņa ieguva stradājot Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā. Veic plaša internā spektra saslimšanu diagnostiku un ārstēšanu, tajā skaitā sirds-asinsvadu sistēmas slimību diagnostiku un ārstēšanu: asinsspiediena problēmas, sirds asinsvadu slimību, sirds išēmisko slimību (sirds nepietiekama apgāde ar skābekli), sirds ritma traucējumu, Stenokardijas(sāpes sirds apvidū), sirds nepietiekamības un citu sirds slimību diagnostiku, ārstēšanu un profilaksi.
Vladislavs Kvelde
urologs
Konsultē, diagnosticē un ārstē dažādu urīnizvadsistēmas un reproduktīvās sistēmas slimību gadījumos. Sniedz konsultācijas ģimenes plānošanā, kontracepcijas jautājumos, vīriešu reproduktīva veselībā un seksuālas dzīves kvalitātes saglabāšanā. Veic ārstnieciskas manipulācijas un nepieciešamas analīzes. 
 
Evelīna Korsaka
neirologs
Ārste centrālo un perifēro nervu sistēmu saistītās saslimšanas, kas var izpausties ar dažādiem simptomiem, tādiem kā sāpes dažādās ķermeņa vietās (tajā skaitā mugurā vai galvā), galvas reiboņi un neizskaidrojamas izcelsmes galvassāpes, jušanas traucējumi, miega traucējumi, trīce, tirpšana, trauksme, koordinācijas trūkums. Neirologs palīdz izprast nervu sistēmas traucējumu cēloni, nosaka nervu bojājumu pakāpi un meklē labākos risinājumus ārstēšanai. 
 
Kaspars Rībenieks
urologs
Konsultē, diagnosticē un ārstē dažādu urīnizvadsistēmas un reproduktīvās sistēmas slimību gadījumos. Sniedz konsultācijas ģimenes plānošanā, kontracepcijas jautājumos, vīriešu reproduktīva veselībā un seksuālas dzīves kvalitātes saglabāšanā. Veic ārstnieciskas manipulācijas un nepieciešamas analīzes. 
Elita Mazule
radiologs
Veic ultrasonogrāfijas (USG) izmeklējumus:
 
 • vēdera dobums (aknas, aizkuņģa dziedzeris, žultspūslis, žultsceļi, liesa utt.);
 • nieres un urīnceļi;
 • vairogdziedzeris;
 • prostata;
 • mīkstie audi.
Juris Lielbriedis
dermatologs
Konsultē un ārstē gan kosmetoloģisku problēmu, gan nopietnu ādas slimību gadījumos. Dermatologs palīdzēs izvēlēties efektīvāko ādas ārstēšanas un kopšanas metodi. Pieņem pieaugušos un mazos pacientus no 1 gada vecuma.
Jelizaveta Pavlova
dermatologs
Veic akūtu, hronisku un alerģisku ādas slimību diagnostiku, ārstēšanu un profilaksi: ādas, matu un nagu sēnīšslimību diagnostika, ārstēšana, ādas virālu, parazitāru un bakteriālu slimību diagnostika un ārstēšana, sejas ādas slimību diagnostika un ārstēšana (Acne vulgaris, Acne rosacea, u.c.), vīrusu kārpu, papilomu un citu ādas veidojumu krioķirurģija, profilakses jautājumi.  
Veic procedūras ar lāzeri - dzimumzīmju, keratozes, papilomu, kārpu noņemšanu, rētu slīpēšanu utt.
Veic digitālo dermatoskopiju - ādas veidojumu izmeklēšanu un novērošanu dinamikā, veic biopsijas, ārstē psoriāzi, acne, rosacea un cits.
Pieņem pieaugušos un bērnus.
Aija Tula-Rijkure
ginekologs, seksologs, hipnoterapeits.
Ginekologs, Seksologs, hipnoterapeits.

Veic sieviešu dažādu saslimšanu diagnostiku, ārstēšanu un profilaksti. Veic USG izmeklējumus, profilaktiskās apskates. Menopauzālu traucējumu ārstēšana. 
Konsultē pārus neauglības jautājumo, sniedz konsultācijas ģimenes plānošanā un kontracepcijas jautājumos. Seksologa konsultācijas.
Agita Aberberga-Augškalne
ginekologs, ārsts ultrasonogrāfijas speciālists
Veic sieviešu dažādu saslimšanu diagnostiku, ārstēšanu un profilakse, kā arī USG izmeklējumus, profilaktiskās apskates. Menopauzālu traucējumu ārstēšana. 

Veic ultrasonogrāfijas (USG) izmeklējumus:
 
 • vēdera dobums (aknas, aizkuņģa dziedzeris, žultspūslis, žultsceļi, liesa utt.);
 • nieres un urīnceļi.
Zita Paegle
ķirurgs, proktologs
Veic diagnostiku un ārstēšanu pieaugušajiem taisnās zarnas patoloģiju (hemoroidālā slimība, anālas fissūras, fistulas, rektocēles, labdabīgie un ļaundabīgie veidojumi utt.) gadījumos, vēdera dobuma patoloģiju (žultsakmeņu slimība, saaugumi, veidojumi utt) gadījumos, vēdera sienas patoloģiju (nabas, cirkšņu, ciskas, pēcoperācijas trūcēm) gadījumos. Piedāvā estētiskās proktoloģijas un ķirurģijas manipulācijas (kondilomu, papilomu noņemšana). Sniedz pirms un pēc operācijas konsultācijas un aprūpi.
Aija Pāvila
Radiologs
Veic ultrasonogrāfijas (USG) izmeklējumus:
 • vēdera dobums (aknas, aizkuņģa dziedzeris, žultspūslis, žultsceļi, liesa utt.);
 • nieres un urīnceļi;
 • kakla limfmezgli un mīkstie audi;
 • vairogdziedzeris;
 • dažādi citi mīkstie audi;
 • prostata;
 • asinsvadu brahicefālās zonas dupleksā skenēšana ar krāsu doplerogrāfiju un spektrālo analīzi;
 • krūts audu USG.
Roberts Rumba
asinsvadu ķirurgs
 • Eiropas Asinsvadu ķirurgu biedrības biedrs;
 • Latvijas Asinsvadu ķirurgu biedrība biedrs.

Sniedz konsultācijas, veic diagnostiku un ārstēšanu pacientiem ar dažādām artēriju slimībām: asinsvadu veidojumi, vēdera-krūšu aortas aneirismām vai disekcijām, mijklibošana, čūlas, miega artēriju patoloģija, miera sāpēm perifēro artēriju slimības gadījumā, apskate un konsultācijas pirms/pēc operācijas izmantojot Duplex US iespējas.
 
Sergejs Kižlo
traumatologs, ortopēds
Traumatoloģijas un ortopēdijas ārsts-rezidents. Specializējies ekstremitāšu (roku, kāju) ortopēdisku saslimšanu, kaulu lūzumu un to seku ārstēšanā, blokādēs sāpju noņemšanai. Konsultē un ārstē pacientus ar augšējās ekstremitātes (roku) un pēdas traumām vai patoloģijām.
Jāzeps Korsaks
Narkologs, psihiatrs
Narkologs veic atkarības slimību (alkohola, narkotisko, psihotropo un toksisko vielu, nikotīna, spēļu atkarību) profilaksi, diagnostiku, ārstēšanu un rehabilitāciju, kā arī konsultē pacientus ar psihiskiem un uzvedības traucējumiem, kas saistīti ar dažādu psihoaktīvo vielu (t.sk. alkohola) pārmērīgu lietošanu. Konsultē arī atkarīgā līdzcilvēkus, lai uzlabotu savstarpējās attiecības,  kā arī spētu rast labāko morālo atbalstu atkarīgā pozitīvākai atveseļošanās gaitai. Pacientu konfedencialitāte konsultācijas un rehabilitācijas laikā garantēta.  
Dana Piteronoka
Uztura speciālists
 • Latvijas Diētas un uztura speciālistu asociācijas biedre;
 • Bakalaura grāds, Veselības aprūpē un uztura speciālista profesionāla kvalifikācija, Rīgas Stradiņa Universitāte;
 • Maģistra grāds, Veselības zinātņu uzturzinātnē, Rīgas Stradiņa Universitāte.

Sniedz uztura ieteikumus, kā arī sastāda vēlamo personalizēto uztura plānu. Uztura speciālists izvērtē pacientu veselības stāvokli, alerģijas, ēšanas paradumus, ikdienas fizisko aktivitāti un pacientam nepieciešamo rezultātu. Ar uztura speciālistu jākonsultējas pie svara korekcijas (samazināšana, palielināšana), pārtikas alerģijas / nepanesības, pirms un pēc operācijas ēdināšanas ierobežojumiem, vielmaiņas darbības traucējumiem, grūtniecības utt.
Aļona Gruzdova
masieris
Veic ķermeņa masāžu gan skaistumkopšanas nolūkos, gan kā ārstniecības procedūru kādas veselības problēmas novēršanai vai mazināšanai. Ārstnieciskā masāža ieteicama šādos gadījumos: pie muskuļu, locītavu un ķermeņa balsta sistēmas saslimšanām (spondiloze, radikulīts, osteohondroze, mugurkaula asimetrija u.c.); pēc traumām; pie neiroloģiskas izcelsmes saslimšanām; vielmaiņas stabilizēšanai un ķermeņa svara korekcijai; psihoemocionālā stāvokļa uzlabošanai un darbspēju atjaunošanai; imunitātes nostiprināšanai un citos gadījumos. 

Papildus ķermeņa masāžai veic arī ūdens ārstniecisko masāžu. Zemūdens masāža ir viena no ūdens ārstniecības metodēm, kuras laikā tiek izmantotas dažādas intensitātes tekoša ūdens strūklas un masāžas iedarbība uz cilvēka ķermeni.

Procedūras ilgums 20 – 30 minūtes. Parasti to pielieto balsta – kustību aparātu slimību un traumu gadījumā, nervu sistēmas, neirīta, radikulīta, smadzeņu asinsrites traucējumu gadījumā, vielmaiņas traucējumu gadījumos, aptaukošanās gadījumā, sirds asinsvadu saslimšanas gadījumā, sporta slodžu izraisītu muskuļu sāpju gadījumā, kosmētiskā nolūkā, celulīta ārstēšanā.
Signe Grīslīte
vecmāte
Vecmāte jeb akušiere ir ārstniecības persona ar medicīnisko izglītību, kas nodrošina grūtnieces sagatavošanu dzemdībām, konsultē par dzemdību gaitu un kopā ar ginekologu, dzemdību speciālistu veic pirmsdzemdību un pēcdzemdību grūtnieces uzraudzību.